KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12746263
nr 1274 6263
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Stockholms Centralstation. Signerad, numrerad 331/360, daterad -73. Motivet: 50x80 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 9 september 2019
kl 20:07:58
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.300 kr
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén